Domů / Archiv štítku: Zemětřesení

Archiv štítku: Zemětřesení

Feed Subscription

Zemětřesení a sopečná aktivita

Intenzita a počet zemětřesení po celém světě stále roste. Tato skutečnost má však ještě jednu souvislost a tou je sopečná činnost.

Číst více »

Video: Znamení v přírodě

Televizní stanice po celém světě přinášejí záběry událostí, o kterých Bible hovoří jako znameních blízkého druhého příchodu Ježíše Krista.

Číst více »

Za posledních 7 dnů 653 zemětřesení!

V srpnu byl zaznamenán dramatický nárůst počtu zemětřesení o síle M2,5+. Možná jste si toho všimli. Namátkou uvádíme některá z nich: Filipíny – M7,6; Norsko – M6,8; El Salvador  –  M7,4; Indonésie – M6,6.

Číst více »

Něco je špatně, Země prodělala 39 zemětřesení za dva dny, tvrdí vědec

Novinky.cz – 17. 4. 2012 Za posledních 48 hodin zaznamenaly seismografy po celé zeměkouli 39 zemětřesení. Navíc v poměrně krátké době se objevila silná zemětřesení, což není podle rumunského seismologa Gheorghe Marmureana právě obvyklé.

Číst více »

Proč je tolik zemětřesení?

Ježíš Kristus řekl, že v době před jeho druhým příchodem budou „zemětřesení na mnoha místech“ viz Matouš 24. kapitola. Navíc ze stejné kapitoly víme, že tyto „bolesti“ budou jako porodní – tedy budou stále častější a silnější. Ale čím to ...

Číst více »

2011 – rok plný zemětřesení

Rok 2011 byl plný silných zemětřesení. Chile,  Nový Zéland, ale především Japonsko. Lidé však rychle zapomínají. Stejně tak zapomínají, že samotný Ježíš Kristus hovořil o tom, že mnohá zemětřesení budou před jeho druhým příchodem.

Číst více »

Zemětřesení podle proroctví

Bible předpověděla, že těsně před druhým příchodem Ježíše Krista budou na zemi veliká zemětřesení. Z biblického pohledu zásadním bylo zemětřesení v Lisabonu, které udeřilo 1. 11. 1755. A jaká je současná situace? Biblická proroctví se nám naplňují před očima – ...

Číst více »

Příroda decimuje USA jedním extrémem za druhým

abc NEWS – 3. září 2011  (ukázka z článku) Bezprecedentní teploty a zničující sucha. Smrtící tornáda ničící města, masivní říční záplavy, blizardy stojící miliardy dolarů a teď neobvyklé záplavy způsobené hurikánem ve Vermontu.

Číst více »

Miliony lidí jsou ohroženy zemětřeseními

YAHOO! NEWS.com – 22. května 2011 Miliony lidí střední Evropy, Středního východu a Asie jsou ohroženy zemětřeseními, která mohou zasáhnout dosud nepostižená území. Navíc mohou přijít jako blesk z čistého nebe, varují vědci.

Číst více »
Nahoru

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Nastavení vašeho prohlížeče podporuje "cookies" pro optimalizace vyhledávání.

Zavřít