Domů / Morální stav / Tajemství hudby na Facebooku

Tajemství hudby na Facebooku

Navštivte zajímavý profil na Facebooku. O čem je? O tom, co se skrývá za hudební oponou. Možná budete překvapeni, jaké souvislosti naleznete. Pokud chcete mít o hudbě přehled, doporučujeme tyto stránky.

Tajemství hudby
„Jakou hudbu posloucháte? Jaký je váš oblíbený zpěvák, zpěvačka či kapela? Víte něco o hudbě, kterou posloucháte každý den, nebo jste se nad tím nikdy nezamýšleli? Před rokem a půl jsem si začala klást tyto otázky a to zejména, když jsem si poprvé přečetla článek o Beyonce a o jejím pravém poslaní. Byla jsem z toho tak nemile překvapená, že jsem pocítila nutnost hlouběji prozkoumat tuhle oblast a začala vše studovat do hloubky,tak jak nám radí Písmo. „Vše zkoumejte, ale dobrého se držte“1Tes, 5,21.

A přišla jsem na řadu zajímavých informací, které mi pomohly více pochopit hudební průmysl a se kterými bych se s Vámi rada chtěla podělit. Také jsem přišla na řadu okultních symbolů a znaků, které se v tomto odvětví používají již od samého začátku hudebního průmyslu. Je to vše náhoda? Doufám, že skrze mé příspěvky Vás dovedou k přemýšlení o tom, jak mocně nás hudba ovlivňuje a jaké tajemství nese… „

Více na Facebooku

Nahoru

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Nastavení vašeho prohlížeče podporuje "cookies" pro optimalizace vyhledávání.

Zavřít