Domů / K zamyšlení / VIDEO: Tajemství tajných společností

VIDEO: Tajemství tajných společností

Přemýšleli jste někdy o tom, jestli existují tajné společnosti, pro koho případně pracují a jaké mají cíle? Pokud ano, doporučujeme následující video. Můžete shlédnout přednášku, ve které jsou použity citáty mnohých členů různých organizací, nebo těch, kteří mají v této oblasti své zkušenosti. Nejedná se tedy o názor jednoho člověka, ale o informace, které dali k dispozici lidé zevnitř.

Pravděpodobně budete překvapeni tím, co má společného např.: Svobodné zednářství, Řád Illuminátů, B´nai B´rith, Opus Dei, Skull and Bones, Jezuité a papežství. Možná také budete překvapeni tím, jaké cíle tyto skupiny mají, a že je ani neskrývají.

A možná budete nejvíce překvapeni tím, jak to celé souvisí s bojem dobra a zla na této planetě – s tím, kdo na které straně stojí…

Čím se to týká každého z nás? Např. tím, že rodící se Nový světový řád je cílem některých společenstev, která o něj usilují řadu let. A přesně před tím nás Bible varuje – tedy před tím, že tento svět čeká něco jako totalita, která bude mít moc vynucovat poslušnost šelmě z knihy Zjevení.

Udělejte si 90 min čas a uvědomíte si, jak moc potřebujeme Ježíše Krista, který je jedinou cestou!

Souvisí například s tímto tématem: Křesťan a politika

Nahoru

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Nastavení vašeho prohlížeče podporuje "cookies" pro optimalizace vyhledávání.

Zavřít