Domů / Nová totalita / Výplata státních podpor v novém: konec složenek a běžných účtů
Výplata státních podpor v novém: konec složenek a běžných účtů

Výplata státních podpor v novém: konec složenek a běžných účtů

Novinky.cz – 9. 7. 2012
Revoluce v českém systému výplaty sociálních dávek začíná. Už tento měsíc nedostanou někteří lidé finanční pomoc od státu složenkou nebo na svůj běžný účet, jak byli dosud zvyklí, ale na účet tzv. sKarty.

Tuto platební kartu České spořitelny (ČS) budou muset nově povinně mít, budou-li chtít mít dál na podporu od státu nárok….

….Kartu by do konce letošního roku mělo dostat až 900 000 lidí, mezi nimi příjemci dávky státní sociální podpory (rodičovský příspěvek, přídavek na dítě), příspěvku na péči, dávek pro zdravotně postižené a v hmotné nouzi i podpory v nezaměstnanosti. Prostřednictvím sKarty budou vypláceny pravidelné i jednorázové dávky kromě důchodů a nemocenské.

Podle údajů ÚP dnes zhruba 40 procent příjemců čerpá dávky prostřednictvím složenek (tato bezplatná možnost zůstane zachována už jen do konce roku) či napřímo. Tito lidé si teď budou muset rychle zvyknout na bankovní služby, které budou muset v souvislosti se zavedením sKaret začít využívat….
Celý článek ZDE

Poznámka:
Toto je jedna z ukázek toho, jak si bezhotovostní systém razí cestu. Jsou do něho postupně zapojováni všichni – malí, velcí, bohatí, chudí. Výsledkem bude nástroj pro vynucování poslušnosti při uctívání šelmy. V knize Zjevení je napsáno:

  • Zjevení Janovo 13:15-18
    Bylo jí dáno, aby obrazu té šelmy vdechla život, takže obraz šelmy začal mluvit a nechal zabít všechny, kdo se mu neklaněli.
    Všem malým i velkým, bohatým i chudým, svobodným i otrokům nechá dát znamení na pravou ruku nebo na čelo, takže nikdo nebude moci kupovat ani prodávat, nebude-li mít to znamení – jméno šelmy nebo číslo jejího jména. Zde je zapotřebí moudrosti. Kdo tomu rozumí, ať spočte číslo té šelmy, neboť je to číslo člověka. To číslo je 666. B21.

Více článků k tématu v rubrice Bezhotovostní společnost  a v článku Znamení šelmy

Nahoru

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Nastavení vašeho prohlížeče podporuje "cookies" pro optimalizace vyhledávání.

Zavřít