Domů / Falešná učení / Známé osobnosti, které propadly tajným vědám
Známé osobnosti, které propadly tajným vědám

Známé osobnosti, které propadly tajným vědám

Novinky.cz – 16. dubna 2011
Zatímco pro některé je zájem o tzv. ezoterické obory módou, u jiných fungují jako červený šátek na býka. Řada lidí, a mezi nimi i některé známé osobnosti, je ale považuje za přirozenou součást světa a jeho vnímání. Dokonce tvrdí, že jim pomáhají žít.

.
Ukázky z článku:

Ilona Csáková
„Až jednou napíšu knihu, bude se jmenovat Skřítek na klíči. Je to už dávno, ale pamatuju si to přesně. Bylo mi asi pět let, v noci jsem se vzbudila a šla si lehnout k mámě. Schoulila jsem se k ní a dívala se na skříň naproti. V zámku té skříně byl placatý klíč a já viděla, jak na něm stojí malý skřítek. Tahle příhoda byla mým prvním setkáním se světem tajemna a věcmi mezi nebem a zemí. Intenzívně jsem se o ně pak začala zajímat někdy po dvacítce…

Hana Zagorová
V životě vyzkoušela leccos – holotropním dýcháním počínaje a návraty do minulých životů konče. Díky vrozené citlivosti a vnímavosti se jí totiž přihodily mnohé nevysvětlitelné věci a stejně tak mívala i velmi živé sny, např. o létajících talířích. A protože věděla, že přenos energie existuje, dala se v osmdesátých letech zapsat i do léčitelského kurzu.

Michal David
…je pokorný nejen k osudu a vyšším silám, ale i ke své vlastní tvorbě. Je totiž přesvědčený, že hudební nápady vlastně ani nejsou jeho, nýbrž přicházejí díky napojení na tzv. Akášu kroniku, kde je zaznamenáno úplně všechno. „Moji vlastní osobnost vyjadřuje jen ten aranžérský „kabát“, ale nápad podle mě pochází odjinud. Akáša je jakási knihovna lidstva, kde lze najít prakticky jakoukoliv informaci.
Celý článek ZDE

Foto: Flickr

Nahoru

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Nastavení vašeho prohlížeče podporuje "cookies" pro optimalizace vyhledávání.

Zavřít